Tájékoztatás Regisztrációs Nyilatkozatok benyújtásával kapcsolatban

Tájékoztatás Regisztrációs Nyilatkozatok benyújtásával kapcsolatban

Felhívjuk pályázóink figyelmét, hogy a 2016. évi pályázatok benyújtásához csak akkor kell az EPER-ből kinyomtatott Regisztrációs Nyilatkozatot az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő részére postázni, amennyiben először regisztráltak az EPER-ben, vagy már rendelkeznek regisztrációval, de azóta változás történt az adataiban.

Amennyiben az adatokban nem történt változás a legutóbbi Regisztrációs Nyilatkozat benyújtása óta, nem kell új Regisztrációs Nyilatkozatot nyomtatni és beküldeni.                                                                                                                                          A fentiek vonatkoznak azokra is, akik – bármely kategóriában – 2015. évben nyújtották be pályázatukat.

EMBERI ERŐFORRÁS TÁMOGATÁSKEZELŐ

emet-logóVélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .