Pályázat látássérülteket támogató civil szervezeteknek

Pályázat látássérülteket támogató civil szervezeteknek

A TÁMOP-5.4.7/08/1, TÁMOP-5.4.7/08/2 valamint a TÁMOP-5.4.7/09/1 konstrukciók pályázati projektjeiben elért eredmények fenntartása érdekében, a tavalyi évhez hasonlóan a civil szervezetek idén is igényelhetnek támogatást a látássérülteknek szóló regionális hatáskörű szolgáltatások működtetésére. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a 2014. évi pályázat lebonyolításával a Vakok Állami Intézetét bízta meg.

A TÁMOP-5.4.7 konstrukciók, valamint a Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közhasznú Nonprofit Kft. 41171 jelű pályázatának a nyertesei az „Elemi rehabilitációs szolgáltatások biztosítása látássérült személyek számára” című pályázat 2014. április 22-én megjelent, és a kiírásnak megfelelő pályázatokat 2014. május 22-ig nyújthatják be a „Pályázati felhívás és útmutató” dokumentumban szereplő címre.

A pályázati dokumentumok innen tölthetőek le:
http://vakokintezete.hu/lser2014.html

(Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárság)Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .