Nemzeti Együttműködési Alap támogatásai, Tánc és sport

Nemzeti Együttműködési Alap támogatásai,
Tánc és sport

A Bajai Táncsport Egyesület minden nyáron két tábort rendez kezdő-haladó, illetve versenytáncosok részére. Az eseménynek most már évek óta Császártöltés ad otthont. Ezek a táborok nagy mértékben hozzájárulnak az évközi munka sikereihez, ugyanis az intenzív előkészület és felkészülés alapozza meg a következő év versenyein való szereplés eredményességét.

Kedvezményezett: Bajai Táncsport Egyesület
Projekt címe: Tánctábor 2014
Elnyert támogatási összeg: 1 219 000 FtVélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .