Magyar – Kínai Civil Partnerségi Információs Nap Kaposváron

MAGYAR-KÍNAI CIVIL PARTNERSÉGI NAP, VENDÉGÜNK SHANGHAI VÁROS DELEGÁCIÓJA KAPOSVÁRON

A Somogy Megyei Civil Információs Centrum és Címbirtokos működtetője, a ÉLÉSTÁR Fogyasztóvédelmi és Jogvédő Egyesület vendége Kaposváron a mai napon, 2014. június 10-én, kedden a Kínai Népköztársaságból, Shanghai városának 6 fős küldöttsége.

A szakmai tanulmányúton lévő vendégeink, akik Shanghai Város Társadalmi Építési Bizottsága és Irodája munkatársai a házigazda ÉLÉSTÁR Egyesület és a Somogyi Civil Információs Centrum civil nonprofit szakmai/közösségi struktúráját, valamint munkáját, elért eredményeit tanulmányozzák a partnerség erősítése keretében.Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .