Kaposvár folytatja a civil szervezetek támogatását

A hagyományokhoz híven Kaposvár idén is ingyen helyiséget biztosít azoknak a civil szervezeteknek, egyesületeknek, alapítványoknak, melyek szerves részei, mozgatórugói a kaposváriak közösségének. Idén 72 szervezetet támogat ilyen módon a város.

Nekik lehetőségük van az Együd Árpád Kulturális Központ, a Szivárvány Kultúrpalota, a toponári, tüskevári, a kaposszentjakabi, a töröcskei, a kaposfüredi és a répáspusztai közösségi ház egyes termeit ingyen használni próbáikra, összejövetelikre. Ezeknek a támogatásoknak az értéke összesen több mint 45 millió forint.

Az erről szóló szerződéseket hétfőn adta át a szervezeteknek Szita Károly polgármester az Együd kulturális központban.

Szerző: Benke Róbert, Laki Diána
Forrás: kaposvarmost.hu