FIGYELEM! SZERVER-ÉS HONLAPTÁMADÁS!

Tisztelt Partnereink! Kedves Érdeklődők!

Sajnálatos módon az elmúlt napokban  az ÉLÉSTÁR Egyesület és a SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM honlapját működtető SZERVERT ROSSZINDULATÚ NEMZETKÖZI TÁMADÁS (hacker) ÉRTE, S EMIATT HONLAPUNK ELÉRHETETLENNÉ VÁLT!

Szolgáltatónk és saját szakembereink is mindent megtesznek azért, hogy a honlap ismét minden érdeklődő részére elérhetővé váljon, és szakmai hírekkel és információkkal segíthessük a civil társadalmat, az önszerveződő közösségeket.

Ugyancsak észleltük, hogy adataink egy része elveszett illetve érhetetlenül, vagy éppen logikátlanul megváltozott (forma, időrend, keltezés stb.).

Kérjük megértésüket!

ÉLÉSTÁR Egyesület, SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM