FIGYELEM! SZERVER-ÉS HONLAPTÁMADÁS!

FIGYELEM! SZERVER-ÉS HONLAPTÁMADÁS!

Tisztelt Partnereink! Kedves Érdeklődők!

Sajnálatos módon az elmúlt napokban  az ÉLÉSTÁR Egyesület és a SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM honlapját működtető SZERVERT ROSSZINDULATÚ NEMZETKÖZI TÁMADÁS (hacker) ÉRTE, S EMIATT HONLAPUNK ELÉRHETETLENNÉ VÁLT!

Szolgáltatónk és saját szakembereink is mindent megtesznek azért, hogy a honlap ismét minden érdeklődő részére elérhetővé váljon, és szakmai hírekkel és információkkal segíthessük a civil társadalmat, az önszerveződő közösségeket.

Ugyancsak észleltük, hogy adataink egy része elveszett illetve érhetetlenül, vagy éppen logikátlanul megváltozott (forma, időrend, keltezés stb.).

Kérjük megértésüket!

ÉLÉSTÁR Egyesület, SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM

 

 

 Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .