CIC 2012-2014 VISSZATEKINTÉS, EREDMÉNYEK

VISSZATEKINTÉS 2012-2014 SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM, ÉLÉSTÁR EGYESÜLET. AMIT TETTÜNK, VÉGEZTÜNK A CIVIL SZERVEZETEKÉRT, KÖZÖSSÉGEKÉRT, PARTNERSÉGÉRT. NÉHÁNY EREDMÉNY, MUTATÓ

– 3712 regisztrált szakmai tanácsadási óra                                                                               – 170 db rendezvény/ 1900 fő résztvevő                                                                                  – 23 db képzés/ 599 fő résztvevő                                                                                              – 82 db partnerségi együttműködési megállapodásVélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .