A CIVIL SZERVEZETEKET TERHELŐ GYAKORLATI TENNIVALÓK AZ ÚJ PTK. ÉS A ECTV. MÓDOSÍTÁSA ALAPJÁN

A civil szervezeteket terhelő gyakorlati tennivalók az új Ptk. és a Ectv. módosítása alapján

A Somogy Megyei Civil Információs Centrum és címbirtokosa, működtetője, az ÉLÉSTÁR Fogyasztóvédelmi és Jogvédő Egyesület

A CIVIL SZERVEZETEKET TERHELŐ GYAKORLATI TENNIVALÓK AZ ÚJ PTK. ÉS AZ ECTV. MÓDOSÍTÁSA ALAPJÁN (közhasznúság, alapszabály-módosítás, eljárások, határidők…)” című

KÉPZÉST/ PARTNERSÉGI INFORMÁCIÓS NAP rendezvényeket tart folyamatosan különböző településeken és helyszíneken.

A helyszínek és időpontok egyeztetése folyamatos.
Szívesen vessszük az esetleges helyi civil igénybejelentéseket is, amelyeknek igyekszünk eleget tenni.

Legközelebbi rendezvényeink:

2014. április 02-án, szerdán 18,00 órától ZSELICSZENTPÁLON, a KÖNYVTÁRBAN (MEGHÍVÓ LETÖLTHETŐ)

2014. április 01-án, kedden 15,00 órától KAPOSSZERDAHELYEN, a SPORTKÖZÖSSÉGI HÁZBAN (MEGHÍVÓ LETÖLTHETŐ)

2014.március 31-én, hétfőn 16,30 órától KAPOSVÁRON, az Együd Árpád Kulturális Központban (Agóra) (MEGHÍVÓ LETÖLTHETŐ)

2014.március 27-én, csütörtökön 16,30 órától BOLHÁSON, az IKSZT-ben (MEGHÍVÓ LETÖLTHETŐ)

A rendezvényen gyakorlati problémák/feladatok megbeszélésre is lehetőség lesz a szakmai fórum keretében.

Tisztelettel:

CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM
ÉLÉSTÁR FOGYASZTÓVÉDELMI ÉS JOGVÉDŐ EGYESÜLET
CIC IRODA: 7400 KAPOSVÁR, CSOKONAI U.1. 3/5.
30/846-9130, 30/681-0007
elestaregyesulet@gmail.com