A birosag.hu oldalon változtak a civil eljárási anyagok

A birosag.hu oldalon kibővítették és újra rendszerezték a civil eljárásokkal kapcsolatos anyagokat.

http://www.birosag.hu/allampolgaroknak/civil-szervezetek

Civil Szervezetek

A civil eljárásokkal kapcsolatos Hasznos Tudnivalók

Civil Szervezetek Névjegyzéke

Civil szervezetekre vonatkozó bírósági határozatok és közlemények közzététele

Űrlapok – Kitöltési útmutatók

 

 A civil eljárásokkal kapcsolatos Hasznos Tudnivalók Egyes civil eljárásokkal kapcsolatos tudnivalók

Alapítvány

I. Nyilvántartásba vételi eljárás II. Változásbejegyzési eljárás III. A megszűnés megállapítására irányuló eljárás IV. Nyilvántartásból való törlésre irányuló eljárás

Egyesület

I. Nyilvántartásba vételi eljárás II. Változásbejegyzési eljárás III. Végelszámolás megindításának nyilvántartásba vétele iránti eljárás IV. Nyilvántartásból való törlésre irányuló eljárás Közhasznú szervezetek I. Közhasznú jogállás nyilvántartásba vétele iránti eljárás II. Közhasznú minősítés törlése iránti eljárás A beszámolók és a közhasznúsági mellékletek letétbe helyezési kötelezettségével kapcsolatos tudnivalók Gyakorlati tudnivalók A beszámolókkal kapcsolatban felmerülő egyéb technikai kérdések Az Országos Bírósági Hivatal Országos Nyilvántartások Irodájának ügyfélfogadási rendje, eltelhetőségei A civil szervezetek beszámolóinak, illetve közhasznúsági mellékleteinek elkészítésével és azok közzétételével kapcsolatos lényeges rendelkezéseket az alábbi jogszabályok tartalmazzák Az új Ptk-val kapcsolatos tudnivalókVélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .